POZNAJ NAS
KOCHAMY LATAĆ!

Realizację materiałów wideo z powietrza traktujemy jako naszą życiową pasję – nie pracę, dlatego tworzone przez nas projekty, które są wynikiem połączenia dobrej zabawy i kreatywności – zachwycają.

Kochamy to co robimy i dzięki temu do każdego nowego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Każdy projekt jest inny, każda lokalizacja jest inna i to sprawia, że godziny spędzone na zdjęciach i produkcji są dla nas zawsze nową przygodą i nowym wyzwaniem. Za każdym razem dajemy z siebie wszystko i sprawia nam to ogromną frajdę! Profesjonalizm i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze.

NASZ ZESPÓŁ

BARTEK DZIK

Właściciel Tylda Studio. Z wykształcenia grafik komputerowy, doświadczony pilot UAV ze świadectwem kwalifikacji UAVO Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Prywatnie mąż i konstruktor ciekawych rzeczy.

PRZEMYSŁAW SZUMSKI

Doświadczony operator, odpowiada za kadr i kompozycję ujęcia. Od wielu lat zajmuje się również montażem i korekcją kolorów. Ekspert technik obrazowania takich jak time-lapse, hyper-lapse. DP w Filmowy.org, E-Transmisje, Time-lapse.com.pl, CTO w SiNL.

TOMEK STYKA

Operator kamery z ogromnym doświadczeniem. Na jego koncie setki produkcji. Kiedyś świetny DJ teraz operator, producent, montażysta. Kreatywny i czasem szalony w swoich pomysłach na ujęcie. Prywatnie roztargniony mąż i kochający ojciec.

INFORMACJE TECHNICZNE

PRZEDSTAWIAMY PODSTAWOWE INFORMACJE TECHNICZNE
ZWIĄZANE Z REALIZOWANYM PRZEZ NAS MATERIAŁEM VIDEO

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU